Tavan Fan tarihçesi

İlk tavan fanı hiçbir şey ne bugün var gibi oldu. İngilizler Hindistan iktidar ise en erken tavan fans icat etti. Hindistan'da iklim iklim İngiltere'de farklı ve İngilizler Hint iklim dayanılmaz sıcak bulundu. Onlar ışık tuval çatı askıya ve bir adam tuvale bağlı bir dize çekerek görev atandı. Yukarı ve aşağı hareket tuval az ya da serin ve biraz daha katlanılabilir İngilizler için evden bir fan gibi davrandım.

O zamandan beri farklı şirketler tavan vantilatörleri bir sürü değişiklik ve geliştirme güç tüketimi için geldiğinde daha verimli ve ekonomik olan tavan vantilatörleri yapmak için de olsa imal.

Tavan vantilatörleri kullanımı tutarlı olmamıştır. Ne zaman ucuz klima tanıtıldı 1940'larda tavan vantilatörleri kullanımı Klima kullanmayı tercih çoğu kişi ile bir dalış aldı. Piyasada ancak daha sonra pek çok insan ve çoğu ev sahibi başka seçenek bırakarak güç satın alınacak yapmak için ama daha ekonomik enerji verimli tavan vantilatörleri kullanmak için tehdit enerji krizi ile 30 yıl aldı. Tavan vantilatörleri bugün hala popüler ve birçok evlerde bugün bulunabilir.

Su kullanarak daha önce güç türbinleri modelleri fan, fan geçmiş tavan için geldiğinde biz uzun bir yol kat ettik. Bugün ne var enerji verimli ve çoğu insan evlerinde almaktan mutluluk estetik açıdan çekici tavan vantilatörleri vardır. Tavan vantilatörleri Klima ile birlikte kullanılır, ve bu iki sıcak çöl evler bile serin ve yaşanabilir bile böyle bir iklim da alışık değil insanlar için herkes için açmak için yeteneği.

Çoğu ev sahibi Çin için tavan fan herhangi bir veranda veya açık ayarı için harika bir ektir ve normalde çevresi ek herhangi bir soğutma sistemi gerek kalmadan serin tutacak. Ev sahibi boyutunu, renk ve tasarım dekor kalan tavan fan seçebilirsiniz.

Tavan fan tarihte bakarak, tavan vantilatörleri bir lüks daha bir zorunluluk daha fazla olduğunu belirgindir. Tavan vantilatörleri evine herhangi bir estetik değer eklememelisiniz demek değil bu. İçinde belgili tanımlık çarşı bugün bulundu fanlar tavan geniş ev sahibi bir soğutma sistemi fazlasını istiyorum açık bir göstergesidir. Onlar farklı Odalar veya açık ayarları yüklemek ve onların tadı ve kişisel tarzı ifade hayranları istiyorlar. Kalite tavan vantilatörleri satan adanmış şirketler Çin, ve iyi haber onlar ekstra mil gitmek ve tavan vantilatörleri profesyonel müşterileri için yüklü olmalıdır.