Uzak durun hastalığı vantilatör yapar sen A serin yaz Klima

Çoğu insan kalın pamuklu dolgulu çıkarttığımızdan olduğuna inanıyoruz, izin vücut tamamen zevk erken yaz, öğlen saat sıcaklığı en sıcak günü., bir sürü arkadaş feel kendilerini, ama genellikle açık Klima, bu acı kolay ki hastalık Klima, vantilatör getirmek çok rahat bir keyfi sağlık için zararlı güzel.
Sıcak yaz çok Klima havaya uçurmaya geliyor, darbe kolay bir hastalık Klima, ve bazı çocuk yaşlı adam aynı zamanda düz, bu esen soğuk Rüzgar Merkezi Klima zaman bir vantilatör üzerinde nesneleri hayat deneyimini geliştirmek için vazgeçilmezdir. Vantilatör daha sağlıklı çevre koruma, elektrik ve pratik kurtarmak olduğunu.
Şimdi vantilatör herkesin hayatında çok yaygındır, ama sıradan fan sıcak yaz karşılamak için sıcak, ama kai elektrik özel araştırma ve geliştirme elektrikli fan değil sadece bize serin bir esinti getirmek için gerçekten çok zor, yine kapalı yapabilirsiniz sıcaklık azalır, insanlar daha fazla lüks yaşam kalitesini vermek. Sonraki küçük makyaj üç yeni elektrikli fan tavsiye, sadece gelen erken yaz geçirmek için serin olsun.
Rev elektrik co., LTD esas olarak araştırma ve geliştirme taşınabilir güneş dc sistemine ek enerji tasarruflu ürünler ana ürünlerdir şarj edilebilir fan ve güneş fan devreye girer.

CE şarj edilebilir fan

Pil, ürünleriyle uygulanan AC/DC güç kaynağı, şarj kullanılır. Üç isteğe bağlı, tedarik hava serin ve serinletici duygu, yüksekliği, doğal saf ve taze ve serin duygu güçlü kendi bıçağı göre ayarlayabilirsiniz. LED ışıkları ile ürün, yüksek kalitede görünür olabilir de aydınlatma, en önemli şey güzeldir, fiyat yüksek değil ama general keyfini fan yaz hissi verebilir.

DC güneş fan

Güneş enerjisi fan enerji korunması ve tüketim azaltma kavramını kullanarak geliştirilmiştir. Şimdi avukatlığını enerji tasarrufu ve çevre koruma ve vantilatör güneş enerjisi ile yetişmek için değil. Güneş enerjisi fan dahili pil, ama sıradan ev ek olarak kullanın, güneş panelleri tarafından da çalışabilirsiniz. Çok tercih edilen bu yabancı alıcılar tarafından.

Sprey fan

Sprey fan soğutma sistemi ile açık geniş tip kapalı veya açık soğutma sisteminin bir tür olduğunu. Üç hız kontrolü. Salladı başını su sis miktarı boyutunu rastgele ayarlanabilir yatırabilirsiniz. Püskürtme sistemi toz azaltmak, atmosfer ayarlamak, Su damlacıkları buharlaşma sıcaklığı yaklaşık 4-8 derece düşürebilir. Sprey fan temel özellikleri: Soğutma, toz azaltmak, nem oranı, mobil kolaylık, işleme atık artırmak, benim kirliliği kontrolü, koku, vb ortadan kaldırmak.

Rev elektrik co., LTD. vantilatör farklı alanlarında geliştirilen, kalite güvence altına alır ve sürekli reform ve yenilik. Her şeyden üç tür elektrikli fanlar popüler yaz gerekli seçimdir. Ve derin iç arkadaşları tarafından sevilen, rev elektrik seçin yaz, aynı zamanda en doğru seçimdir ve el ele doğru yeşil enerji yeni bir dönem olacak.