Carro ve Pakistan'la Bir Şey

Son zamanlarda, yeni bir fan fabrikasının gelecekteki inşaatları için inşaat arazisi satın almak için pazarlık yapmak üzere Lahore'ya gitmek patronu, evet, Foshan Carro Electrical Co., Ltd'nin (Bundan sonra "Carro" olarak anılacaktır) başkanı Zhang Jiansheng, o Shunde Liang Fengxiang sanayi bölgesi işinde bulunmaktadır İş, Pakistan önemli noktalarından biri olarak, kurumsal yatırım için önemli bir yer haline gelmiştir.
Yerli piyasa fanına göre geliştirdiğimiz elektrik kesintileri, çok pratik olan güneş enerjisini kullanabilir, çünkü yerli elektrik fiyatları nispeten yüksektir ve çoğu zaman elektrik kesintileri, "yerli benzer ürünler ile karşılaştırıldığında, Carro enerji tasarrufu üzerinde daha fazla vurgu" ." Ürünler yerel inovasyonun gerçek durumuna dayanır ve şimdi Carro, Jiucheng taraftarları tavan vantilatörlerinden daha fazlası "çünkü Pakistan ve diğer ülkelerde oda genellikle daha büyük, sıcaklık çok yüksek, bir oda iki tavan fanı üzerinde o.
Bölgesel merkezi yapmak için Pakistan'ı seçin
Birkaç yıl önce, Pakistanlı bir tüccar, Qizheng'in Internet'teki ürünlerini, geçici olarak yüzlerce üniteyi sipariş ettiğini, satışları şaşırtıcı derecede iyi beklemediğini, bunu kaynakların emirlerinin takip ettiğini, Pakistan pazarının ise Carro'nun vizyon olduğunu buldu.
2012 yılında Qizheng Yönetimi iş ziyaretleri gerçekleştirmek için Pakistan ve fan için yerel talep gerçekten büyük 2016 yıl, Carro Pakistan olduğunu keşfetti Punjab Lahore bir üretim üssü kurmak. "Lahore altyapı açısından Pakistan'da insanların iş bilinci ve ekonominin ön planda olduğunu" gözlemine göre, yerlilerin zor çalışma, ihtiyaç geliştirmek için beceri eğitim ve disiplin güçlendirmek için "Kalifiye bir yerel çalışanlar Bizden daha kötüye gidemiyoruz "diyerek sözlerine devam etti. Yerel dini festivaller ve tam iletişimle bile, iki taraf Filistin halkının alışkanlıklarına saygılı makul bir anlaşmaya varabilir ve üretimin normal gelişimini etkilemez.