Yaz için DC Fan Önerisi

Biz en sık kullanılan Klima ve fanlar Summer.fans esastır. Klima kullanımı lokaldir ve fan kullanımı esnektir. Birçok hayran kitlesi, iyi bir fan satın almak basit bir mesele değil.

Ev tipi fan, masa fanı, kutu fanı, stand fanı, tavan fanı gibi çeşitli seçeneklere sahiptir. Şahsen, DC fanı sıradan fanlardan daha güvenli, sıradan fanlara kıyasla daha az güce sahip olan DC fanatik gürültüye kıyasla daha uygun, çünkü dinlenmemizi etkilemeyecek ve DC fanlar çeşitli sahnelere uyarlanabildiğini hissediyorum. Ve çevre, Geniş bir kullanım alanı.
Şimdi DC fanlar satın alalım, hangi ürünler düşünülebilir? Burada size 4 DC fanı öneriyorum.
1.Carro ADC-12V56E2 Tavan Vantilatörü
Sıradan AC motorlu fırınsız DC motorlu Carlo tavan fanı bazında sıradan fanda, enerjinin% 75'ini kurtarmak için. Kendi patentli devre kartlarına, düşük voltajlı düşük güçlü yüksek hızlı, AC, DC hem yüksek güvenlik performansına sahip olun. Ama aynı zamanda ters fonksiyonu ile, daha fazla kapalı hava sirkülasyonu.

56E2.jpg

2.Carro CE-12V16K6 Şarj Edilebilir Stand Fanı
Carlo şarj vantilatörü, sıradan vantilatörden daha az enerji tasarrufu sağlayan DC motorun kullanımı, 15 LED ışıkları, teleskopik çubuk vardır, fan seviyesini ayarlayabilir, dahili batarya, tam olarak 8 saat kullanabilirken şarj edilebilir; Şarj edildiğinde, elektrik kesildiğinde fan düzgün çalışabilir. Fanlar ayrıca AC veya güneş panelleri ile de kullanılır.

CE16K6.jpg

3.Carro DC-12V16B3 DC Stand Fan
Carlo DC fan, DC motor kullanımı, DC güç kaynağı kullanımı, pil, güneş panelleri, kontrol kutusu sürücü çalışma yanı sıra deneme için acil durum ışıkları kullanabilirsiniz. Güç kaynağı işlevinin çok iyi olmadığı veya bölgede normal olarak kullanılan elektrik kesintilerinin normal olması için uygundur. Evde kullanım, çok fazla elektrik tasarrufu yapabilir ve tasarruf edebilir.

DC16B3.jpg

4.Carro CE-12V10Q Şarj Edilebilir Kutu Fanı
Carro 10 inç şarj edilebilir sayfa fan, DC motor, enerji tasarrufu, dahili lityum pil, N şarj ve deşarj, yüksek hızlı, hava hacmi, ev uygun, bir piknik için çıkmak, seyahat kullanımı da taşıması kolay için uygundur .

10Q.jpg