Yeni ürün geliştirme--yenilik

Eskilerin söylediği gibi gider: bankacılar mizah ve içki yüz kriz ve zor ekonomik kriz döneminde şerefine bile zor yabancı ülkede iş yapmak fanlar şirketler bölüm, son. Foshan Carro elektrik Ltd yeni ürünlerini tanıttı da sözlerine ekledi ve ilerleme ve daha fazla DC fan ürün ülkeler için muhtaç genişletmeye devam için çaba göstermektedir.

Eskilerin söylediği gibi gider: bankacılar mizah ve içki ile yüz kriz ve zor ekonomik kriz döneminde şerefine son bölüm, fanlar şirketler doing business in yabancı ülkelerden daha çok çalışmaya ve tek bir amacı: nasıl daha fazla taraftar yurt dışı Pazar almak, bir dayanak yok. DC fanı Foshan Carro elektrik A.ş. satış Afganistan, Pakistan, Bangladeş, Nijerya, Mısır ve diğer Orta Doğu ülkeleri, özellikle dünya çapında mainstream fan satış. Orada diğer yeni pazarlar geliştirmeye devam; potansiyel çok büyük bir gelişmedir. Artan başarımızın durumunda izin vermedi, Kora da satış müdürü fan satış kanalları, istenilen DC fan endüstri lideri dış pazarlarda artış online bina çabaları onun yatırım artıracak.

Sadece tırmanmaya devam etmek için piyasada, stabilize etmek için yenilik. Son zamanlarda bizim şirket yeni ürünleri bir dizi tanıttı; tavan vantilatörü stand fan ile vardır. Bir çoğu ilgilendiren bir model DC-12V16TD1 DC güneş mesa fan için elde etmektir. Hangi fan basit, konforlu, güzel bir görünüme sahip; düşük güçte yüksek hızlı, biz Rüzgar farklı yaş düzeyleri için uygun olduğunu; Güneş enerjisi kullanımı, iş enerji tüketimini için elektrik enerjisine. Direnmek gerçekten imkansız. Kora dedi: "Bu ürün ülke için tasarlanmıştır, ancak daha bol güç kaynakları çeken için elverişli bir şekilde bu ülkede çok ilgilenmiyor."