Anneler Günü, Zorla Izgarayla dolu Carro Fan'ı Gönderecek

Anneler enerji tasarrufu kralına ev sahipliği yapıyor, aileye ödemek için çok para kazanıyor. Bu nedenle, ne kadar iyi evimizde enerji tasarrufu sağlayan klima bulursanız, anne, klima dolum ücretlerini, kullanmak istemediğini söyleyecektir, o da sürüşü hissedeceksiniz. Elektrik, para israfı.
Bu sıcak yaz havasını düşünemiyorum, o zaman nasıl ah yapabilirim? Hayır, hayır hayır, aslında, ebeveynlerin eser Bale'den zevk almaya uygun olmadığı gerçeği. Anneler Günü geldi, Carro DC tavan vantilatörü annenin artık elektrik israfını, para israfını sersemletti, aynı zamanda ebeveynlerin evde huzur içinde kullanmalarına izin vermek için.
Carro DC tavan fanı, devre kartları, baş, fan yaprakları Foshan Carro Electrical Co, Ltd enerji tasarrufu ve tasarım teması olarak benzersiz tasarımı, hava hacmi aynı zamanda çok fazla kaynak tasarrufu yapabilir ve tasarruf edebilir .
Carro DC tavan vantilatörleri evde anne-babalarını dikkatsizce kullanamazlar; Eve döndüğümüzde, hava sıcaksa ve klima birlikte kullanılıyorsa, soğuk hava hızlı akışı, böylece oda daha iyi kullanmak için soğumaya başlayacaktır.
Bazen hava sıcak olmadığı halde eve gidiyoruz, ancak yine de sıcak hissedeceksiniz, o zaman Carro DC fan ve ters işlevi soğuk meslektaşlarınızı hissetmenize izin vermeyin, aynı zamanda evdeki hava akışını da artık sıcak hissetmeyin
Carro DC fanları, Anneler Günü Anneleri için en iyi hediye.