Intersolar Kuzey Amerika 2016 iyi bir platform sağlar

1. Brezilya'nın en büyük profesyonel Uluslararası Güneş Enerjisi Sergisi, Brezilya en uluslararası güneş iş platformudur.

2. Intersolar Münih gösteri serisi, sergi organizatörleri endüstri profesyonel sergi zengin deneyimi ve kaynakları düzenlemiştir.

3. sergi aynı zamanda Uluslararası Forumu Küresel endüstri uzmanları ve sanayi elite bir salonda toplandı çekmek için en son teknoloji trendleri ve ana ve uluslararası önde gelen satıcıları girişiminin izin düzenledi. (15 Ağustos 2012, 2012 Intersolar Güney Amerika Zirvesi yapıldı ve katılımcılar coşkuyla yanıt verdi.)

4. güneş fotovoltaik Sanayi üretim, ekipman ve malzemeleri uygulaması, en iyi pazarlama sanayi, sanayi zincirinin çeşitli parça için bir platform sağlayarak profesyonel ve tam mevcut sanayi için şirketinizin yıllık olay yokluğunda olamaz göstermeleridir.

5. gösterinin Intersolar serisi sergi biridir (Intersolar Avrupa sergi var. dünyanın en büyük fotovoltaik Sergisi (2012 1909 katılımcı, 17 milyon metrekarelik sergi alanı, seyirci ziyaret etmek), güçlü medya kaynakları ve en profesyonel seyirci veri ile

Bu yıl Brezilya Haritayı sergi Zamanı: Ağustos 23-25, 2016.  Elektrik a.ş., Ltd.also Fuarı'nda katıldı Foshan Carro oluşur bir DC fan ve şarj edilebilir fan, DC/AC fan bizim güneş fan (kutusunu fan, tablo fan, stand fan, fan tavan), vitrin olacak.