Nasıl güneş arabası Fan seçmek için

Bahar yağmur sonrası sıcak yaz aylarında usher olacak! Asit yağmuru, Araba, süre nedeniyle hasar sürücü da dolaylı olarak bazı faktörlerin olumsuz etkileri oluşturmaktadır. Yağışlı sezon iç dekorasyon daha nemli eğilimli, küflü fenomen ve kavurucu güneş yapar araba atlama, yüksek sıcaklık iç sıcaklığı bu uyum değil, aynı zamanda etkiler araç elektrikli ev aletleri servis ömrünü sürüş çok yok. Nem arabada kaldırabilirsiniz ve yaz aylarında sürüş için serin bir şey yoktur? Bu ürün hem ekonomik ve çevre dostu ise kelimeler daha iyi değil. Eğer böyle bir öneri işlevi, aynı zamanda ekonomik ve çevresel koruma ürünleri gibi bugün araba bilgi giderdik: Güneş fan.
Güneş hayranı, güneş ışığı, ışık enerjisini elektrik enerjisine, çekmek ve daha sonra yapmak için güneş panelleri kullanımı değil fan işlemi götürmek için gücünü kullanın. Güneş fan oluşur bir güneş paneli, fan, kablolama vb...
Güneş fan satın
Başta olmak üzere iki yönü güneş fan satın almak, bir güneş panelleri, diğer bir fan motoru. Buna ek olarak, alıcılar Ayrıca uygun yükleme düşünün veya alanı görüntüler.
1. güneş paneli
Güneş paneli fan dönme hızı belirler, yardımcı programı güneş fan boyutunu belirler. Güneş paneli gücünün esas olarak güneş paneli malzemeler ve belirleme sayısı oluşur. Güneş panelleri ve silikon malzeme en iyi fotoelektrik dönüşüm verimliliği, yani tüketicilerin silikon ve polikristalin silikon güneş panelleri güneş fan malzeme Monokristalin seçin çalışmalısınız. Ama olsa bile güneş paneli yoğunluk yeterli değil permütasyonların sayısını da etkiler Eğer güneş enerjisi fan verimliliğini Monokristalin silikon veya polikristalin silikon, üretim.
2. fan motoru
Birçok güneş fan yapılandırma güç arabirimi veya USB arabirimi, Rüzgar enerjisi hakkında endişelenme ürünlerdir. Ama eğer fan motoru araç güç kaynağı Rüzgar yükseltebilirsiniz değil çok küçük olsa bile, güneş fan kullanımı etkisi ideal değildir. Sahiplerinin arkadaş güçlü Rüzgar fan istiyorsanız Yani, yeterince güneş fan motoru satın alabilirsiniz.