Nasıl tavan Fan benim evim için seçilir?

Tavan yüksekliği Oda ve boyutu

Odalar bu boyutunu göz önünde bulundurarak. Küçük bir oda geniş bir alanda hizmet kapasitesine sahip büyük bir fan yüklemek anlamsızdır. Oda büyüklüğü hava etkili bir şekilde dolaşan yetenekli bir fan satın almak için kontrol edin. Hayranı olan etkisi satın alma amacı ne hissettim değil mi? Tavan fan için arayan gitmek önce odanın boyutlarını ölçün. Ayrıca, zemin ve tavan arasındaki uzunluğu ölçmek. Yalnızca senin oda boyutuna göre tavan vantilatörü satın al. Bu sadece odanızın serin için kapasiteye sahip bir fan satın emin olun yardımcı olacaktır. Fan kat çalışır gibi yaralanmalara neden önlemek için güvenli bir mesafede ipe çekmeli. Bir fan yaklaşık 9 inç optimum hava akışı için kat yukarıda olmalıdır.

Güç tüketimi kontrol

Verilen tavan vantilatörü yüklemeden önce güç tüketimi hakkında düşünmek zorunda. Aksi takdirde, sadece yüksek elektrik faturalarını ödeme kadar sona erecek güç tüketimini kontrol etmeden bir fan aldım çünkü. Çok fazla güç tüketir ucuz bir fan satın almaktan daha az elektrik tüketir pahalı bir fan satın almak akıllıca olduğunu. Böylece senin devre aşırı bir tavan fanı tavsiye olabilir de, bir elektrikçi başvurun.

Fan kalite bakmak

Sorunları önlemenin, yüksek kaliteli hayranı satın. Düşük kaliteli fanlar daha kaliteli olanlara daha pahalı olmuyor olabilir. Düşük kaliteli hayranları düşük fiyat tarafından belgeleriyle sokulmuş değil. Onlar fonksiyonu gibi düşük kaliteli hayranları gürültü neden olabilir. Onlar yaralanmalara neden olabilir. Ucuz hayranları da etkili bir şekilde evinizde hava dolaşımını bağlanamayabilirsiniz. Bileşen parçaları ucuz tavan fanı kalitesinde düşük olduğundan, de zaman zaman parçası ile onarım için daha fazla para gerekecek. Güvenilir markalar için tavan fanı ev kullanımı için satın alırken dikkat. Yüksek kaliteli hayranı satın görev yapacak zaman düşük kaliteli hayranı bu satın alma daha sorunsuz uzun yıllar hep tamir ihtiyacınız olacak bir kez büyük bir miktar ödeme iyidir.

Akılda bu faktörler ile hiç bir tavan fan ev kullanımı seçerken yanlış gideceksin. Onları tavan vantilatörü eviniz için ararken göz önünde bulundurun.