Foshan Carro elektrik Co, Ltd Intersoalr Kuzey Amerika 2016 başarıyla katıldı.

Foshan Carro elektrik Co, Ltd var tamamlamak successed 2016 Çin marka Fuarı Aug.23th Brezilya ' 25. Bu sergi Carro marka Güney Amerika pazarına Kurşunlu, Ayrıca Güney Amerika Ekonomi ve ticaret iletişim terfi ve çok olsun.


Bu Brezilya sergi üzerinde güneş dayanıyordu, yeşil yeni enerji oluşturmak, yeni ortam oldu yeşil yapı sergi sloganı, çekici birçok alıcı ziyarete geldi. Firmamız bu sergi, Güney Amerika, istismar temeli atıldı yardımı ile de Amerika pazarına Carro marka yol.


Shunde ihracat marka, Ortadoğu'daki bütün courtries ünlü ve iyi satmak Carro elektrik oldu. Fikir: daha iyi bir yaşam açın, yeni rehber enerji halka sevdirmek, Ürünlerimiz tavan fanı var olmak en dikkat ürünleri Yurtdışı pazarında, özellikle bu sergi Alıcıdan tüm dünya dikkat çekici bir sürü oldu.


Yıl 2016 Küreselleşme ve kalkınma stratejisi için Foshan Carro elektrik Co, Ltd için özel bir yıl olduğunu. Foshan Carro ihtiyaç duyduklarını ve remould ve yukarı seviye ürünler için yabancı ev aletleri pazarı için uygun, yeni bir açık Carro gerçek sağlıklı olun ve dünyanın her yerinden birçok aile için enerji ev deneyimi kaydetmek hedef pazar birleştirin.