Fan Temizleme

1 fan blade, elektrikli fanlar sonra bin ambalaj kullanımı düşüş sırasında yer temiz toz olacak, bir süre için birikmiş toz kir oluşturacak. Fan blade döndürmek uzun bir zaman uzun süre nedeniyle, toz, sonra fan bıçak temiz nasıl birikir kolay mı? İlk olarak, net kapağını açın, fan blade kaldırmak su silin, unuttun bir deterjan ile katlamayın veya sert bir cisim, yıkanacak şekilde değil fan blade zarar, net kuru için son kullanmak zorunda gerekir değil.

2. temiz net kapak, kapak temiz net kapak daha fazla yoğunluğu nedeniyle daha zordur yuvası, temizlemek çok zor. Ancak, Xiaobian birkaç ipucu, net kapak kaldırılır ve bir tamamen mümkün kapsayıcıyı doldurmak yerleştirilen öğretmek. O zaman, yeterli su, deterjan birkaç damla, yarım saat sonra köpük ve fırça ile hafifçe fırça olabilir ama kuvvet tek tip olmalıdır, değil overexert, net olarak ortaya çıkan deformasyon kapak veya görünüm ve kullanım etkisini boya dökün.

3. vücut temiz, kasanın vücudun ana parçaları olduğunu temizlik, ancak, dış temizlik oldukça kolaydır, deterjan içinde batırılmış nemli bir bezle sonra Naganbu sonra kuru ovma sonra temizleme işlemi, olabilir. Yani, elektrikli fan Genel Temizlik tamamlandı. Buna ek olarak, fan can değil çok zaman ki burada sorun. Mekanik bırakmak için burada petrol ve o zaman ok.