Bir Fan, AC veya DC seçmelisiniz?

Çok tüketici bir fan, absorbe satınalma ve ürün kalitesi, kalite güvenilir ya da değil, uzun zaman, vb satın almak için dikkate almak yerine sorun nerede ve hangi pozisyonda kullanılan bir DC veya AC, sık sık bazı iyi ürün uygun olmayan yerlerde, ürünün gerçek avantajı için oynamak değil yapmak kullanılır. Soğutma fanı seçim, bu yüzden AC veya DC iyi kullanmak için Foshan Carro elektrik, bu alan bilgisine açıklamaya Ltd Şti aşağıdadır:
DC ve AC fan aynı boyutta, rolü ve fonksiyonu benzer, ancak AC fan, sadece adından da anlaşılacağı gibi bu güç, şimdi eve kadar güç yuva exchange üzerinden ve fabrika ekipmanları birçok alternatif akım, böylece uygulama oldukça kapsamlıdır ve DC fan maliyet ve fiyat ne kadar AC daha düşük ve özellikle uygundur yerine kullanılan için güç yeterli değil.
DC ve AC fan fark olan DC motor ile üç sargı, sırasıyla rotor üzerinde yara, iğ rotor tarafından çevrili bir Daimi Mıknatıs blok ile monte edilir ve does değil istemek başlangıç kapasitans ama karbon fırça, karbon yerine gerek fırça, uzun bir süre kullanmaya gerek Döviz ve gerekli değildir, ancak geçerli işlem aracılığıyla , daha uygun olur.
Olarak fan seçimi, kendi satın ilk anlayarak ne özellikleri açıkça, takip ne yerine kullanılır, seçimler için farklı yerlerde kullanıma göre DC veya AC, ikinci iyi bir marka seçimdir. Fan iyi marka diğerlerinden daha mutlaka ucuz değil, ama kalite ve hizmet daha sağlanacaktır.
Foshan "Carro" DC fan üreticileri profesyonel tavan fanı, stand fan, masaüstü, duvar fan, sağlamak için başlamıştır, telefon Danışma 13928602343 Hoşgeldiniz