Şarj edilebilir AC-DC Fan gelişimi

Küresel şarj edilebilir AC-DC fan sanayi küresel vantilatör ürün ve pil teknolojisi, tam gelişme olduğunu yirmi birinci yüzyılda yükselmeye başladı. Ancak, o gözükmek, uygun, enerji tasarrufu ve çevre koruma, dünyanın tüketiciler.
1880, Amerikan Shule ilk blade doğrudan motor monte edilmiş ve daha sonra güç kaynağına bağlı, bu dünyanın ilk Teclast fan. Elektrikli fan, belgili tanımlık denize indirmek bir kez hakim sonra ev ve Endüstriyel Soğutma Pazar.
Ama vantilatör sıcaklık ayarı işlevi, olmadan olduğundan Klima, gelişiyle kullandıktan sonra ekonomik geliştirilen alan elektrikli fan yavaş yavaş Klima yerine, ancak gelişmekte olan ülkelerde ve daha az gelişmiş alanlarda hala güneş çarpması ana ekipman.
Yirmi birinci yüzyılda girdikten sonra çevre koruma bilincini artırmak gelişmiş ülkelerde çevre bozulma nedeniyle başladı, Hükümet çevre düzenleme üzerinde giderek daha sıkı yeşil enerji tasarrufu ve çevre koruma haline yaşam peşinde. Vantilatör sadece enerji tasarruflu emisyon azaltma ve yeşil çevre koruma yeni talebi karşılamak için. Ne kadar iyi bir klima vardır etkisi, güç tüketimi ürün ve kapalı alan, yapmak kapalı hava kapatılması gerek ama soğutma değil akışı, kolay cins bakteri ve virüs enfeksiyonu, baş dönmesi, soğuk eğilimli klimalı ortamda uzun süre ve diğer belirtiler geçebilir. Ve vantilatör kapalı hava sirkülasyonu, negatif iyon, photocatalyst gibi önde gelen teknoloji fan ürün iyi uygulama, aynı anda, aynı zamanda iç hava arıtma rolü yaz sıcağında soğutma fanı ile birleştiğinde yapabilirsiniz. Bu nedenle, fan ikili etkisi enerji tasarrufu ve çevre koruma ürünleri daha popüler gelişmiş ülkelerde tüketiciler tarafından ile.
Pil çalışma süresi, artması ile birlikte yirmi birinci yüzyılda girilen form şarj edilebilir bir AC-DC fan geleneksel pil fan ile kombine edilebilir olacaktır. Şarj edilebilir AC-DC çift amaçlı nedeniyle, uygun ve pratik özellikleri, birçok tüketici, kullanılabilir bir kez özellikle kez tüketicilerin gelişmekte olan ülkelerde elektrik gücü ve Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri tüketicinin geleneksel elektrikli fan endüstri olarak gençleşmek iyilik, savunan yeşil ve düşük karbon yaşam eksikliği hayranıdır.