Anlaşma Fan gürültü ile için Recruit var mı?

Summer, Klima fan çeşitli dışarı gel. Birçok işçi gün korkuyla klimalı ofisi bir uzun süre, "Klima hastalığı", zayıf anayasalar çocuklu yaşlılar için ev almak kolay olarak etkisi zayıf ev soğutma fan kullanma eğiliminde. Ancak, zaman artan kullanımı ile fan gürültü giderek artacak, daha fazla ve daha fazla hataları. Kişisel olarak bu sorunları çözmek için ilk önce fan temellerini öğrenmek gerekir.

Fan motoru, motor üzerinde doğrudan etkisi fan performans ana bileşenleri. Göre farklı elektrik çalışma gücü, fan konu şu anda piyasada iki türe ayrılabilir: AC ve DC fan motor fan.

Makine, gürültü dönen cins fan aerodinamik gürültü ve mekanik gürültü ana kaynağıdır. Aerodinamik gürültüyü azaltmak iyi aerodinamik tasarım istiyorum, bu bıçak tasarım olan NBD'ye çok benzer. MEKANIK gürültü esas olarak titreşim dönme, genellikle kullanılan, yüklü fikstür bıçaklar, salıncak fan burun kısmı ve benzeri gevşek olup olmadığı hakkında endişelenmeli miyim ne zaman onun başı cihazlar yaprak sallayarak tarafından oluşturulur.

İlk olarak, Başlat ses keskin ve düzensiz ise hayranları sesi, dinle, gevşek olabilir ve fan gürültü, fan veya tozlu neden sürtünme ve gürültü arttı. Sonra fan açmak, ızgara açın, fan sıkıca monte kontrol ve toz bıçak kadar temiz.

İkinci olarak, fan kullanın bir süre sonra uygun motor mili biraz yağ eklemek öneririz. Çünkü zaman artan kullanımı ile petrol yavaş yavaş tüketilen, motor mili sürtünme artışları için önde gelen gürültü artar.

Yine, mesafe, yön, gears ile gürültü boyutunu yakından ilgili. Bu nedenle, fan ve insanlar arasında ayarlanabilir bir mesafe kullanırken, birden çok 1 metre, düz insanlara esen fan önlemek için Rüzgar, ayarlarken tutmak en iyisidir.