Foshan Carro elektrik Ltd. Şti., ev aletleri - Shunde City, Guangdong Eyaleti dünya ünlü üretim merkezi yer oldu.

Çin'deki en profesyonel ve sorumlu tedarikçilerinden biri sizlere kaliteli enerji tasarruflu ürünler ve güneş uygulamaları çözümleri için sunmaktayız.  Biz içtenlikle bizimle uzun vadeli işbirliği kurmak için müşteriler edilir.

Fabrikamız 9.000 m2'lik bir alanı kaplamaktadır ve 50'den fazla setleri makineleri var ve   ekipman ve belirlenmiş bir profesyonel birincil dahil olmak üzere 300'den fazla yetenekli işçiler--Bay Jason Zhao, neredeyse 20 yıldır enerji tasarruflu ürünler alanında çalışan Mühendis,    Biz de bu merchandises kaliteli üretmek mümkün.

Şarj edilebilir fan, güneş fan, AC/DC Fan, güneş LED lambalar ve güneş ev sistemi için 6years üzerinde uzmanım.

Ürünlerimiz doğrudan güneş sistemi, inverter kullanmaya gerek yok ile kullanılabilir. Güneş panelleri veya pil Ürünlerimiz doğrudan çalıştırmak için de kullanabilirsiniz. Bunlar yaygın, özellikle iyi yazın acil elektrik kesintisi, geçici iş, Okul yurdu ve diğerleri güç kaynağı bölgeler, geçici kamp, belirlenen seyahat içinde kullanılır   ürünleri ülke ve zayıf AC güç ile olan bölgeler için sistem kaynağı.

Müşterilerimizin tasarım gereksinimlerini ve hedef fiyat ile ürünler üretmek için biz bizim kalite kontrol sistemi kurduk. Biz üretilen çok düşük maliyetli ve kaliteli garantili ürünlerdir. Ve bizim dış ticaret deneyimli personeli ile müşterilerimize hizmet etmek profesyonel & genteelly

Üstün performans, uzun ömrü, zarif tasarımlar ve kolay kurulum, Ürünlerimiz alıcı--dan Kuzey Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Latin Amerika, Afrika ve diğer ülkeler ve bölgeler tarafından verilir.

Sizinle yakın bir gelecekte birkaçsaatlerini için bekliyoruz.